Rotex, nowoczesne firany, zasłony, tkaniny dekoracyjne, tkaniny zasłonowe, hurtownia firan, hurtownia zasłon

@@back to list@@

ROTEX Hometextile - HOME DECOR - wyposażenie wnętrz Poznań 2010

2010-05-12

Logo homedecor poznań 2009 - firany zasłony Zakończyło jedno z największych w Polsce wydarzenie wnętrzarskie HOME DECOR 2010 swoją ofertę zaprezentowali wystawcy m.in. z Polski, Niemiec, Turcji i Chin.
W tym roku  zakres branżowy targów, obejmował
-tekstylia (m.in. tkaniny dekoracyjne i obiciowe, firany, zasłony, karnisze, ręczniki, bielizna pościelowa, dywany, kołdry i poduszki)
-dekoracje (m.in. ozdoby choinkowe, dekoracje świąteczne i okolicznościowe, opakowania ozdobne)
-kuchnia (m.in. szkło, porcelana, ceramika, sztućce, akcesoria kuchenne)
-pokój (m.in. lustra, zegary, kwietniki, oprawy do obrazów, świece, dekoracje z ceramiki, drewna i metalu)
-usługi związane z wykończeniem i wyposażeniem wnętrz
zaprezentują się także wystawcy promujący swoje produkty i usługi z zakresu:
-wykończenia wnętrz
-łazienek i domowego spa, oraz
-mebli

Tegoroczne targi HOME DECOR trwały od środy do piątku. Centralnym punktem tegorocznej ekspozycji HOME DECOR była wystawa Etno TRENDY, na której zaprezentowano meble, dekoracje okien i łóżek, akcesoria, tekstylia, pościele, ręczniki i inne artykuły wyposażenia wnętrz inspirowane motywami etnicznymi i fokowymi. Wystawa adresowana handlowcom, właścicielom i pracownikom salonów wyposażenia wnętrz spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i profesjonalnych zwiedzających Zainteresowaniem cieszyły się także seminaria poświęcone trendom w aranżacji wnętrz,

Odwiedzający i wystawcy HOME DECOR mieli także okazję zapoznać się z najnowszymi trendami we wzornictwie przemysłowym i architekturze, w ramach odbywających się równolegle na Międzynarodowych Targach Poznańskich wydarzeń: arena DESIGN oraz Targów Designu moodFORM.

Choose language