Rotex, nowoczesne firany, zasłony, tkaniny dekoracyjne, tkaniny zasłonowe, hurtownia firan, hurtownia zasłon

Wielkopolska - tkaniny dekoracyjne, firany,

2012-04-05

Region: Wielkopolska

Opis stanowiska

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego z doświadczeniem w branży dekoracji i wyposażenia wnętrz do dystrybucji firan, zasłon i tkanin dekoracyjnych w partnerskich sieciach sklepów i hurtowni, pracowniach dekoracji okien, firmach z branży dekoracji, wyposażenia wnętrz:

            - obiektów hotelowych

            - pensjonatów

            - restauracji

Najważniejsze zadania:

            - obsługa strategicznych klientów w regionie

            -  pozyskiwanie nowych klientów

            -  rozwój sieci odbiorców

            -  budowanie pozytywnego wizerunku firmy

            -  kompleksowe doradztwo dla klientów firmy

Wymagania:

            -  umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

            -  samodzielność i przedsiębiorczość

            -  umiejętności interpersonalne

            -  doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:

            -  ciekawą pracę w renomowanej firmie

            -  dużą samodzielność w działaniach

            -  pakiet informacji i materiałów niezbędnych do pracy

            -  atrakcyjny system wynagrodzenia

            -  wsparcie merytoryczne

            -  pracę na pełny etat

            -  samochód służbowy

Adres kontaktowy rotex@hometextile.com.pl

Wybierz język