Rotex, nowoczesne firany, zasłony, tkaniny dekoracyjne, tkaniny zasłonowe, hurtownia firan, hurtownia zasłon

@@about firm@@

Z niekłamaną satysfakcją przedstawiamy Państwu firmę ROTEX Hometextile – od niemal 20 lat działającą na rynku dystrybutorów tkanin dekoracyjnych.

Historia naszej fascynacji branżą home textile sięga początków lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Jeszcze jako mała hurtownia patronacka, pracująca głównie z państwowymi producentami tkanin, firma zajmowała niewielki magazyn i dysponowała skromną bazą transportową. Do połowy lat 90-tych równie skromną była oferta firmy, prezentując głównie produkty rodzimych wytwórców, odpowiadające potrzebom tworzącego się dopiero rynku zbytu. 

Dynamiczne przemiany gospodarcze i niedoinwestowanie krajowej branży tekstylnej spowodowały, iż krajowi producenci, posiadający przestarzały park maszynowy i nie dysponujący nowymi technologiami, praktycznie z dnia na dzień przestali oferować produkty zgodne z oczekiwaniami klienta. W związku z tym rozpoczęły się nasze poszukiwania alternatywnych inspiracji i źródeł zaopatrzenia na europejskich i światowych wystawach i targach tekstylnych.

W ten właśnie sposób rozpoczęła się współpraca ROTEX Hometextile z wytwórcami z Europy i Azji i tym sposobem weszliśmy w nowy wiek z ofertą opartą głównie na doświadczonych producentach i specjalistach z dziedziny tekstyliów. Tym samym, wspierając tradycyjne wzornictwo, staliśmy się rzetelnym partnerem również dla bardziej wymagających klientów.

 W 2003 roku firma stała się właścicielem terenu i obiektów przy ulicy Wodnej 4/6 w Zduńskiej Woli. Po kapitalnym remoncie i gruntownej przebudowie przenieśliśmy tu naszą siedzibę. Ponieważ jednak gabaryty pomieszczeń biurowych i magazynowych przewyższały nasze potrzeby, część z nich oddaliśmy pod wynajem innym firmom. Także tym z branży dystrybutorów wyposażenia wnętrz. Powstało w ten sposób swego rodzaju specjalistyczne centrum handlowe, które w przyszłości będzie się jeszcze rozrastać, ponad już istniejące 5000 metrów kwadratowych.

 Długoletnia obecność na rynku hometextile i nabyte w ten sposób doświadczenie pozwalają uważać nas za ekspertów. Jesteśmy specjalistami od dostaw tkanin dekoracyjnych dla domu, biura, hotelu i innych pomieszczeń, które zyskują wrażenie elegancji, ciepła i przytulności dzięki dostarczonym przez nas produktom.

 Niemal z każdym dniem rozszerzamy nasz asortyment, powiększając i tak już bogatą i różnorodną ofertę handlową. Zespół doświadczonych handlowców wspiera naszych odbiorców zarówno w planowaniu i tworzeniu nowych strategii sprzedaży, jak i we wdrażaniu nowych grup produktów z segmentu tkanin dekoracyjnych. Prowadzimy sprzedaż dostarczając towar w wyznaczone miejsce. Szybko i elastycznie reagujemy na zmieniające się potrzeby naszych partnerów handlowych i przedstawicieli. Naszą ofertą budujemy na doświadczonych producentach i specjalistach z dziedziny tekstyliów. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Wspieramy tradycyjne wzornictwo, jednocześnie podążamy śladem nowych trendów mody i poszukujemy inspiracji w otaczającym świecie tak, by sprostać oczekiwaniom klientów. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta z naszych tkanin i umacnianie swojej marki na rynku tkanin dekoracyjnych.

 Zapraszamy do wirtualnej podróży przez fascynujący świat tkanin dekoracyjnych.

Image Hosted by ImageShack.us
@@choose language@@