Rotex, firany, zasłony, tkaniny dekoracyjne, tkaniny zasłonowe, hurtownia firan, hurtownia zasłon

Firma hakkında

Cieszymy się, iż mamy okazję przedstawić Państwu Naszą firmę

Rotex hometextile” i zaprezentować wachlarz tkanin dekoracyjnych wyselekcjonowanych z naszej obszernej oferty.

Nasza historia i fascynacja branżą home textile rozpoczęła się w Polsce w 1991 roku.

Jako mała hurtownia patronacka firma zajmowała niewielki magazyn i posiadała skromną bazę transportową. Do połowy lat 90 dysponowaliśmy niewielką paletą produktów rodzimych producentów odpowiadających zapotrzebowaniom tworzącego się rynku zbytu.

W wyniku dynamicznych przemian gospodarczych i niedoinwestowania branży tekstylnej, krajowi producenci posiadający przestarzały park maszynowy i brak nowych technologii przestali oferować produkty zgodne z oczekiwaniami klienta. W związku z tym rozpoczęliśmy poszukiwania alternatywnych nowych źródeł i inspiracji na europejskich i światowych wystawach i targach tekstylnych „Home textile”.

Tak rozpoczęła się nasza współpraca z producentami z Europy i Azji, tym samym już w 2000 roku Nasza oferta była oparta głównie na doświadczonych producentach i specjalistach z dziedziny tekstyliów. W tym czasie wspierając tradycyjne wzornictwo rozpoczęliśmy współpracę z wymagającymi klientami.

W 2003 roku nabyliśmy obiekt mieszczący się w Zduńskiej Woli przy ulicy Wodnej 4/6. Po remoncie i przebudowie nowy budynek przeznaczyliśmy na biura i magazyny Naszej firmy. Jednakże ze względu na duże gabaryty obiektu około 5000m2 powierzchni, postanowiliśmy część pomieszczeń wynająć firmom z branży wyposażenia wnętrz tworząc tym samym swoiste centrum.

Obecnie prężnie się rozwijamy stale powiększając ofertę dla naszych klientów. Nasz zespół doświadczonych handlowców wspiera firmy zarówno w planowaniu i tworzeniu nowych strategii sprzedaży jak i wdrażaniu nowych grup produktów z segmentu tkanin dekoracyjnych. Prowadzimy sprzedaż dostarczając towar w wyznaczone miejsce. Szybko i elastycznie reagujemy na zmieniające się potrzeby naszych partnerów handlowych i przedstawicieli. Naszą ofertą budujemy na doświadczonych producentach i specjalistach z dziedziny tekstyliów. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Wspieramy tradycyjne wzornictwo, jednocześnie podążamy śladem nowych trendów mody i poszukujemy inspiracji w otaczającym świecie tak by sprostać oczekiwaniom klientów. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta z naszych tkanin i umacnianie swojej marki na rynku tkanin dekoracyjnych.

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów.

Image Hosted by ImageShack.us
Dil seç